Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • BS High

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Passages

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Christmas ...Again?!

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • What Josiah Saw

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Saloum

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★