Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Diabolik - Ginko Attacks

    ★★

  • Spirited

    ★★★

  • Slumberland

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Venus

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • Lord of the Ants

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Samaritan

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★½

  • They/Them

    ★★★

  • Megalomaniac

    ★★★

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • All Jacked Up and Full of Worms

  • Polaris

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Revealer

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★½