• AEW All Out 2021

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • AEW Revolution 2021

    ★★★★

  • AEW Full Gear 2020: The Buy-In

    ★★★★½

  • Tenet

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★

  • Joe List: I Hate Myself

  • Mark Normand: Out To Lunch

  • A Future WWE: The FCW Story

  • Hillary

    ½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

  • The Irishman: In Conversation

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Watchmen

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Omega Man: A Wrestling Love Story

  • Shazam!

    ★★★★

  • The Dirt

    ★★★

  • Us

    ★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★½

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Ken Jeong: You Complete Me, Ho

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★½

  • Little Monsters

    ★★★½

  • Luce

    ★★★★

  • Blinded by the Light

    ★★★★

  • The Souvenir

    ★★★★

  • Knock Down the House

  • High Flying Bird

    ★★½

  • Monos

    ★★★★½