• Don't Worry Darling

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Kimi

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Wake

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • House of Gucci

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Robin Robin

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Bones

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • King Richard

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Pig

    ★★★

  • Belle

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • The Windshield Wiper

  • Lamb

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★½

  • On My Mind

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Far From the Tree

  • Bestia

  • Tomorrow's Leaves

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Worble III

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Stairs

    ★★

  • Allen v. Farrow

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Affairs of the Art

  • CODA

    ★★★★½

  • Flee

    ★★★★★