Babykram121 has logged 10 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
American Murder: The Family Next Door

American Murder: The Family Next Door

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
13th

13th

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Big Short

The Big Short

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry