• Piper

    Piper

    ★★★★

    Ight the movie I watch tonight will be on my channel ( btw I’ve made a few vids before but PLEASE don’t watch them )

  • Inception

    Inception

    ★★★★½

    Should I make a YouTube movie review channel ( comment if I should )

  • Dinosaur Island

    Dinosaur Island

    ½

    this inspired Jurassic world without a doubt

  • Mercury Rising

    Mercury Rising

    ★★★

    it was so hard not to yell "TIMMY" during this film ( im going to hell for this )

  • Nobody

    Nobody

    ★★★★½

    Shut up

  • Taken

    Taken

    ★★★½

    This made me want to watch nobody

  • B.O.B.'s Big Break

    B.O.B.'s Big Break

    ★½

    Where is the jelly

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★★

    you are probs wondering why i watched this again when i watched it like a few days ago. Well then i watched it by myself but i had watched unexpected journey with my fam before and i couldn't help myself that night i just had to watch this one but tonight my entire fam finally wanted to what this so i joined them anyway

  • Mickey Mouse Clubhouse: Mickey's and Donald's Big Balloon Race
  • Team America: World Police

    Team America: World Police

    ★★★★

    I like how I can name of bunch of South Park characters by the voices

  • Sausage Party

    Sausage Party

    ★★★

    The amount of questions me and my friends had during this movie is insane

  • Shrek

    Shrek

    ★★★★

    3:23 am