• Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Runner

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

  • Robin Robin

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Cry Macho

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • King Richard

    ★★

  • Belfast

    ★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • The Windshield Wiper

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • Bestia

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Daft Punk: Epilogue

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Affairs of the Art

  • CODA

    ★★★

  • Flinch

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Puparia

  • Two Distant Strangers

    ½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Mank

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★

  • The Old Guard

    ★½

  • The Letter Room

    ★★★★

  • TFW No GF

  • Extraction

    ★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • BoxBallet

    ★★½

  • The Long Goodbye

    ½

  • Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

    ★★

  • Last and First Men

    ★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★

  • 1917

    ★★½