• Spiderhead

    ★★

  • Bhool Bhulaiyaa 2

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Heropanti 2

    ½

  • K.G.F: Chapter 2

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Attack

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • RRR

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Radhe Shyam

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Pushpa: The Rise - Part 1

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Chandigarh Kare Aashiqui

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • House of Gucci

  • All Too Well: The Short Film

  • Sooryavanshi

    ★★

  • Red Notice

  • Jai Bhim

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Sardar Udham

    ★★★½

  • Sanak

    ★★

  • House of Secrets: The Burari Deaths

    ★★★★½

  • Shiddat

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • D.P.

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Habit

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Shershaah

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Mimi

    ★½

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★½

  • A Hero

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Medium

    ★★★½

  • Collar Bomb

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Ray

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Sherni

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★★½

  • F9

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Radhe

    ½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★★

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Nayattu

    ★★★

  • 1232 KMs

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Mouse: The Predator

    ★★★½

  • Mouse

    ★★★★

  • Drishyam 2

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★