• Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Major

    ★★

  • Vikram

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Beast

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Moon Knight

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Marry Me

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dune

    ★★

  • C'mon C'mon

    ★★½

  • Cyrano

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Old

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • F9

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Minari

    ★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Spree

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • Togo

    ★★★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • 6 Underground

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Let It Snow

    ★★½

  • Midway

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Earthquake Bird

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Gemini Man

    ★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★½

  • Tall Girl

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The Laundromat

    ★★

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★½