Sort by
  • The Mother

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Hunger

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • The Strays

    ★★

  • Unlocked

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★★

  • Kaleidoscope

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Troll

    ★★★

  • Emancipation

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Sam & Kate

    ★★★½

  • The English

    ★★★½

  • On the Line

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Viking Wolf

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Re/Member

    ★★★

  • The Watcher

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Nocebo

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Lou

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Chalk Line

    ★★½

  • End of the Road

    ★★½

  • About Fate

    ★★

  • The Swimmers

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • Pinocchio

  • Medieval

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★