sam has logged 19 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bonnie & Clyde

Bonnie & Clyde

2013
×
★★★½
Edit this entry  
31
Justice League vs. the Fatal Five

Justice League vs. the Fatal Five

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Zapped!

Zapped!

1982
×
★★★
Edit this entry  
30
The Highwaymen

The Highwaymen

2019
×
★★★
Edit this entry  
30
A Vigilante

A Vigilante

2018
×
★★★
Edit this entry  
23
The Getaway

The Getaway

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Stan & Ollie

Stan & Ollie

2018
×
★★★½
Edit this entry  
22
Finding Steve McQueen

Finding Steve McQueen

2019
×
★★★½
Edit this entry  
22
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Someone to Watch Over Me

Someone to Watch Over Me

1987
×
★★★
Edit this entry  
15
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★★
Edit this entry  
09
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Green Book

Green Book

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry