• Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

    ★★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Scream

    ★★

  • Stay Close

    ★★★½

  • Death to 2021

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ½

  • Bordertown: The Mural Murders

    ★★

  • Night Teeth

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No One Gets Out Alive

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Jagged

    ★★★½

  • The Desperate Hour

    ½

  • The Guilty

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★

  • Malignant

    ★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★½

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★

  • Surviving 9/11

    ★★★

  • Count Me In

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Aftermath

    ★★★

  • Beckett

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★½

  • Old

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Val

    ★★★½

  • Annette

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Infinite

    ★★★

  • Time

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ½

  • Freddie Mercury: A Life in Ten Pictures

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • SAS: Red Notice

  • Bruno v Tyson

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★★

  • Below Zero

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Censor

    ★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Twist

    ½

  • WandaVision

    ★★★