barb3 has logged 14 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Magic Mike

Magic Mike

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Secret Life of Pets

The Secret Life of Pets

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
A Street Cat Named Bob

A Street Cat Named Bob

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Jurassic Park III

Jurassic Park III

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Lost World: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Keanu

Keanu

2016
×
★★★½
Edit this entry