Sort by

barb3 has logged 15 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Women Who Run Hollywood

The Women Who Run Hollywood

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Creep 2

Creep 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
It

It

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★★
Edit this entry  
02
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Bounty Hunter

The Bounty Hunter

2010
×
½
Read the review Edit this entry