RSS feed for sarah
  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Sharknado 4: The 4th Awakens

    ★★★★★

  • Train to Busan

    ★★★½

  • Don't Breathe

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • Crimson Peak

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★★★

  • Sharknado 3: Oh Hell No!

    ★★★★★

  • Kung Fury

    ★★★★★

  • Fifty Shades of Grey

  • The Resurrection of Jake the Snake

    ★★★★★

  • World of Tomorrow

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

  • Citizenfour

  • Gone Girl

  • Wild Tales

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

  • Sharknado 2: The Second One

    ★★★½

  • The Grand Budapest Hotel

  • Nymphomaniac: Vol. II

  • Nymphomaniac: Vol. I

  • The Hunger Games: Catching Fire

  • Gravity

  • Sharknado

    ★★★★★

  • The World's End

  • Man of Steel

    ★★★★★

  • Scary Movie 5

  • Oblivion

  • Free Fall

  • Warm Bodies

  • Les Misérables

  • Silent Hill: Revelation 3D

  • Resident Evil: Retribution

  • The Perks of Being a Wallflower

  • Bait

  • It's Such a Beautiful Day

    ★★★★★

  • The Dark Knight Rises

  • Safety Not Guaranteed

  • The Hunger Games

  • 2-Headed Shark Attack

  • The Intouchables

    ★★★★★

  • Final Destination 5

  • Paul

  • Mega Shark vs. Crocosaurus

  • Saw 3D

  • Resident Evil: Afterlife

  • Black Swan

  • Scott Pilgrim vs. the World

  • The Last Airbender

  • Toy Story 3

  • Shutter Island

    ★★★★

  • Tucker and Dale vs. Evil

  • Avatar

  • Saw VI

  • The Men Who Stare at Goats

    ★★★★

  • Deep in the Valley

  • World's Greatest Dad

    ★★★★½

  • The Hangover

  • Inglourious Basterds

  • Antichrist

  • The Reader

  • Saw V

  • The Dark Knight

  • WALL·E

  • Wanted