• Nope

  • The Gray Man

  • Hustle

  • Father of the Bride

  • Elvis

  • Ambulance

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Weekend Away

  • No Exit

    ★★★

  • Turning Red

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

  • Marry Me

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Mixtape

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★½

  • Licorice Pizza

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • House of Gucci

    ★½

  • Sing 2

  • Home Sweet Home Alone

  • Juice WRLD: Into the Abyss

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

  • Maid

    ★★★★★

  • The Black Phone

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

  • The Desperate Hour

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ½

  • Dune

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★

  • The Card Counter

  • The Hand of God

  • King Richard

    ★½

  • Parallel Mothers

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Beckett

    ★½

  • Free Guy

    ★½

  • Pig

  • The Windshield Wiper

    ★★★★½

  • A Hero

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★

  • The Worst Person in the World

  • Space Jam: A New Legacy

  • No Sudden Move

    ★★

  • Fatherhood

    ★★★★

  • Luca

    ★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Awake

  • Security

    ★★½

  • In the Heights

  • Ferry

    ★½

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

    ★½

  • Oxygen

    ★★½

  • Audible

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • Best Sellers

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★½

  • Flora & Ulysses

    ★★½