Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Gomorrah

Gomorrah

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Donnie Brasco

Donnie Brasco

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Fences

Fences

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Angela

Angela

2002
×
★★★
Edit this entry  
09
Johnny Stecchino

Johnny Stecchino

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
Edit this entry  
26
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Edit this entry  
21
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Salvatore Giuliano

Salvatore Giuliano

1962
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Scarface

Scarface

1932
×
★★★½
Edit this entry  
16
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry