• Hustle

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ½

  • The Bubble

    ★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★★½

  • Bigbug

    ★★

  • Uncharted

    ★½

  • Kimi

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Watcher

    ★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★½

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Jagged

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ★½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★