Sort by
  • The Swan

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Adventure Time: Fionna & Cake

    ★★★★★

  • Miguel Wants to Fight

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • I'm a Virgo

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Making of The Last of Us

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Unlocked

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Furies

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★