Sort by

Sebastian has logged 74 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Twinkle, Twinkle, Lucky Stars

Twinkle, Twinkle, Lucky Stars

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Cemetery High

Cemetery High

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Brick Dollhouse

The Brick Dollhouse

1967
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
My Lucky Stars

My Lucky Stars

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Dragon Ball Super: Broly

Dragon Ball Super: Broly

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Polar

Polar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Amazon Women on the Moon

Amazon Women on the Moon

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Legend of Fong Sai-Yuk

The Legend of Fong Sai-Yuk

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
UHF

UHF

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mannequin

Mannequin

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
After Porn Ends 3

After Porn Ends 3

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Teen Witch

Teen Witch

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Lost Empire

The Lost Empire

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Glass

Glass

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Who Am I?

Who Am I?

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Twins Effect II

The Twins Effect II

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
IO

IO

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Forbidden Kingdom

The Forbidden Kingdom

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Smell of Us

The Smell of Us

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Raw Force

Raw Force

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Project A: Part II

Project A: Part II

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Marfa Girl

Marfa Girl

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Martial Arts of Shaolin

Martial Arts of Shaolin

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Dragon Lives Again

The Dragon Lives Again

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Revenger

Revenger

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Evil Bong 3: The Wrath of Bong

Evil Bong 3: The Wrath of Bong

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Evil Bong 2: King Bong

Evil Bong 2: King Bong

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Evil Bong

Evil Bong

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Arcade

Arcade

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Kentucky Fried Movie

The Kentucky Fried Movie

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Trancers: City of Lost Angels

Trancers: City of Lost Angels

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Evil Bong 777

Evil Bong 777

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Evil Bong 666

Evil Bong 666

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Evil Bong: High 5

Evil Bong: High 5

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Evil Bong 420

Evil Bong 420

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Psych: The Movie

Psych: The Movie

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Gingerdead Man vs. Evil Bong

Gingerdead Man vs. Evil Bong

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Raiders of Atlantis

The Raiders of Atlantis

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Police Destination Oasis

Police Destination Oasis

1981
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Witchouse

Witchouse

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Petticoat Planet

Petticoat Planet

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Slave Girls from Beyond Infinity

Slave Girls from Beyond Infinity

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Inseminoid

Inseminoid

1981
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama

Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Dreamaniac

Dreamaniac

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Death Note: Light Up the New World

Death Note: Light Up the New World

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Blonde Heaven

Blonde Heaven

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
White Ghost

White Ghost

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry