• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Code 8

    ★½

  • Joker

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Venom

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Escape Plan 2: Hades

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Wonder

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • What Happened to Monday

    ★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • The Fate of the Furious

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Legends of the Hidden Temple

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★½

  • Central Intelligence

    ★★½

  • Me Before You

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Late Shift

    ★★★½

  • Rufus

    ★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

  • In the Heart of the Sea

    ★★★★

  • Pan

    ★★

  • Spotlight

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • One Crazy Cruise

    ★★½

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • The Interview

    ★★★½

  • Santa Hunters

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • 22 Jump Street

    ★★★

  • Godzilla

    ★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • Jinxed

    ★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • Escape Plan

    ★★★

  • Enemy

    ★★★★★

  • Empire State

  • Prisoners

    ★★★★½

  • Swindle

    ★★★★½

  • This Is the End

    ★½

  • Nicky Deuce

    ★★★

  • The Hangover Part III

    ★★★★½

  • Fast & Furious 6

  • Iron Man 3

    ★★★★

  • Safe Haven

    ★★★½