Sort by
  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★½

  • Family Switch

    ★½

  • Candy Cane Lane

    ½

  • Wonka

    ★★★½

  • Leo

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★

  • The Marvels

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★½

  • Comeback

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Spede

    ★★★

  • Death Is a Problem for the Living

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★★½

  • Once Upon a Time... in Lapua

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Vacation Friends 2

    ★½

  • Retribution

    ½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Unhanged

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Flamin' Hot

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Jope – Just Think for Yourself

    ★★★★

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Missing

    ★★