Sort by
  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Dear David

  • Ballerina

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • After Everything

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • NYAD

    ★★★

  • Fingernails

    ★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • Slotherhouse

    ★½

  • Ahsoka

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★½

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • You’re Killing Me

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Beautiful Disaster

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Clock

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Inside

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½