batsbats has logged 59 entries for films during November 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
Pixels

Pixels

2015
×
★½
Edit this entry  
25
Akron

Akron

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Absolutely Anything

Absolutely Anything

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Home Again

Home Again

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Walk of Shame

Walk of Shame

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Bridesmaids

Bridesmaids

2011
×
★★★★
Edit this entry  
19
Pan

Pan

2015
×
★½
Edit this entry  
18
4th Man Out

4th Man Out

2015
×
★★½
Edit this entry  
18
Vacation

Vacation

2015
×
★½
Edit this entry  
18
The Invitation

The Invitation

2015
×
★★
Edit this entry  
17
The Intern

The Intern

2015
×
★★★½
Edit this entry  
17
Tulip Fever

Tulip Fever

2017
×
★★
Edit this entry  
14
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

1974
×
★★★
Edit this entry  
13
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★★
Edit this entry  
13
Lou

Lou

2017
×
★★★★
Edit this entry  
12
Hotel Transylvania

Hotel Transylvania

2012
×
★★½
Edit this entry  
12
Frankenweenie

Frankenweenie

2012
×
★★★
Edit this entry  
12
It's Such a Beautiful Day

It's Such a Beautiful Day

2012
×
★½
Edit this entry  
12
White Frog

White Frog

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Love or Whatever

Love or Whatever

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Mirror Mirror

Mirror Mirror

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Maniac

Maniac

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Madagascar: Escape 2 Africa

Madagascar: Escape 2 Africa

2008
×
★★
Edit this entry  
10
Safety Not Guaranteed

Safety Not Guaranteed

2012
×
★★★
Edit this entry  
10
A Thousand Words

A Thousand Words

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Would You Rather

Would You Rather

2012
×
★★½
Edit this entry  
09
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★½
Edit this entry  
07
Smiley Face

Smiley Face

2007
×
★★★
Edit this entry  
07
Atlantis: Milo's Return

Atlantis: Milo's Return

2003
×
★½
Edit this entry  
07
Henry Gamble's Birthday Party

Henry Gamble's Birthday Party

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Animal

The Animal

2001
×
★½
Edit this entry  
06
Halloween: Resurrection

Halloween: Resurrection

2002
×
★★
Edit this entry  
06
Stuart Little 2

Stuart Little 2

2002
×
★★★
Edit this entry  
06
Horton Hears a Who!

Horton Hears a Who!

2008
×
★★★
Edit this entry  
06
Tiptoes

Tiptoes

2003
×
★½
Edit this entry  
05
Sorority Boys

Sorority Boys

2002
×
★½
Edit this entry  
05
The Animatrix

The Animatrix

2003
×
★★★½
Edit this entry  
04
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★
Edit this entry  
04
It

It

2017
×
★★★★
Edit this entry  
04
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Freddy Got Fingered

Freddy Got Fingered

2001
×
½
Edit this entry  
04
Thir13en Ghosts

Thir13en Ghosts

2001
×
★½
Edit this entry  
03
Date Movie

Date Movie

2006
×
½
Edit this entry  
03
Disaster Movie

Disaster Movie

2008
×
½
Edit this entry  
03
Tinker Bell

Tinker Bell

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Fox and the Hound 2

The Fox and the Hound 2

2006
×
★★
Edit this entry  
03
Gnomeo & Juliet

Gnomeo & Juliet

2011
×
★★
Edit this entry  
02
The Lorax

The Lorax

1972
×
★★★
Edit this entry