• Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Stuck Apart

    ★★

  • Ata Demirer Gazinosu

  • Burrow

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Little Fish

    ★★★★½

  • On the Rocks

    ★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • An American Pickle

  • The Letter Room

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • The Lovebirds

  • Scoob!

  • The Eddy

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Weeknd: After Hours

  • The Invisible Man

    ★★

  • Onward

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Miss Americana

    ★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★