bauti has logged 20 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Teeth

Teeth

2007
×
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Winchester

Winchester

2018
×
Read the review Edit this entry  
21
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Burnt

Burnt

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Serpent

Serpent

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Home Again

Home Again

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
Read the review Edit this entry  
07
She's Funny That Way

She's Funny That Way

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Dear White People

Dear White People

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
WΔZ

WΔZ

2007
×
Read the review Edit this entry  
06
Siren

Siren

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Titan

The Titan

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Spring

Spring

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
What Happened to Monday

What Happened to Monday

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
What the Waters Left Behind

What the Waters Left Behind

2017
×
Read the review Edit this entry  
01
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry