RSS feed for BayanMahmoud
  • Belgravia

    ★★★½

  • The Present

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Unbelievable

    ★★★★

  • The King

    ★★

  • Joker

    ★★★

  • Judy

    ★★★

  • Give Up the Ghost

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Nimic

  • In Vitro

  • Anima

    ★★★★

  • The Passage

    ★★★½

  • When They See Us

    ★★★★

  • It Must Be Heaven

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★½

  • Crown Vic

    ★★

  • The Neighbors' Window

    ★★★½

  • 27th of Shaban

  • The Rat

  • For Sama

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ½

  • Aziza

    ★★★★

  • The Farewell

    ★★★

  • The Guest

    ★★★½

  • عقلي

  • Poisonous Roses

    ★★½

  • Mirage

    ★★★

  • Adorable

  • Nefta Football Club

    ★★★★

  • Gunshot

    ★★★

  • A Twelve-Year Night

    ★★★★

  • A Private War

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★

  • The Wedding Singer's Daughter

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Diamond Dust

    ★★★½

  • Erased,___Ascent of the Invisible

    ★★★

  • Capernaum

    ★★★

  • Burning

    ★★★★½

  • The Kissing Booth

  • Salam

  • Truth or Dare

    ★★½

  • Enough

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Abl ma 'ansa

    ★★★

  • Wildlife

    ★★★½

  • Photocopy

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Forgotten

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★★

  • In White

  • Coco

    ★★★★

  • Alias Grace

    ★★★½

  • Bonboné

  • Breathe

    ★★

  • mother!

    ★★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • The Insult

    ★★★★