Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
31
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
31
Midnight Lace

Midnight Lace

1960
×
★★★½
Edit this entry  
31
Amélie

Amélie

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★★½
Edit this entry  
31
Song of the Sea

Song of the Sea

2014
×
★★★★
Edit this entry  
31
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Edit this entry  
26
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dangerous Liaisons

Dangerous Liaisons

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★
Edit this entry  
22
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Edit this entry