Sort by

Adrian Astur has logged 11 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Rings

Rings

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
21
The Little Prince

The Little Prince

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Homeward Bound: The Incredible Journey

Homeward Bound: The Incredible Journey

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Jackie

Jackie

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
La La Land

La La Land

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Win It All

Win It All

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Louis C.K. 2017

Louis C.K. 2017

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Blue Ruin

Blue Ruin

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry