RSS feed for bbanks2121

bbanks2121 has watched 35 films released in 1997.

  • Wag the Dog

    ★★★

  • As Good as It Gets

    ★★★

  • Tomorrow Never Dies

    ★★★

  • Scream 2

    ★★★

  • Jackie Brown

    ★★★★

  • Good Will Hunting

    ★★★★

  • Geri's Game

  • Anastasia

    ★★★

  • Mortal Kombat: Annihilation

  • Alien Resurrection

    ★★★

  • Starship Troopers

    ★★★★

  • Titanic

    ★★★★

  • Boogie Nights

    ★★★★

  • Gattaca

    ★★★★

  • The Game

    ★★★★

  • Cop Land

    ★★★★

  • Event Horizon

    ★★★

  • Good Burger

    ★★

  • Air Force One

    ★★

  • Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

  • Princess Mononoke

    ★★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★

  • Contact

    ★★★

  • Men in Black

    ★★★★

  • Face/Off

    ★★

  • Hercules

    ★★

  • Batman & Robin

    ★★

  • Con Air

    ★★★★

  • The Lost World: Jurassic Park

    ★★★

  • L.A. Confidential

    ★★★★

  • The Fifth Element

    ★★★

  • Austin Powers: International Man of Mystery

    ★★★

  • Liar Liar

    ★★★

  • The Ice Storm

    ★★★

  • The Swan Princess: Escape from Castle Mountain

    ★★