RSS feed for bbanks2121

bbanks2121 has watched 35 films released in 1998.

  • Patch Adams

    ★★

  • The Faculty

    ★★

  • The Thin Red Line

    ★★★★

  • You've Got Mail

    ★★★

  • The Prince of Egypt

    ★★★

  • Babe: Pig in the City

    ★★★

  • A Bug's Life

    ★★★

  • Enemy of the State

    ★★★

  • The Rugrats Movie

    ★★

  • Beloved

    ★★★

  • A Night at the Roxbury

    ★★

  • Antz

    ★★

  • Rush Hour

    ★★★

  • Rushmore

    ★★★★

  • Ronin

    ★★★

  • Blade

    ★★★

  • The Parent Trap

    ★★

  • Saving Private Ryan

    ★★★★★

  • Pokémon: The First Movie - Mewtwo Strikes Back

    ★★

  • The Mask of Zorro

    ★★

  • There's Something About Mary

    ★★

  • Small Soldiers

    ★★

  • Lethal Weapon 4

    ★★★

  • Armageddon

    ★★★

  • Out of Sight

    ★★★★

  • Doctor Dolittle

    ★★

  • Mulan

    ★★★

  • The Truman Show

    ★★★★

  • Godzilla

    ★★

  • Deep Impact

    ★★

  • Following

    ★★★

  • City of Angels

    ★★

  • Lost in Space

  • U.S. Marshals

    ★★★

  • The Big Lebowski

    ★★★