• Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • I Know This Much Is True

    ★★★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • Palm Springs

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Cats

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Saint Maud

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Men in Black: International

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★★

  • Ma

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★½

  • Aladdin

    ★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Us

    ★★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Venom

    ★★½

  • High Life

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • The Meg

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Climax

    ★★★★½

  • Shoplifters

    ★★★★★

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★★

  • Black Panther

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Death Note

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★½