Sort by
  • Beckham

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Celebrity

    ★★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Bloodhounds

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Takeover

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Untrapped: The Story of Lil Baby

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Through My Window

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Where Hands Touch

    ★★★★★

  • Widows

    ★★★★★

  • Over Drive

  • Molly's Game

    ★★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★★

  • Allegiant

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

    ★★★★★

  • Insurgent

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Divergent

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★½

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★

  • Spring Breakers

    ½

  • Safe

    ★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★★★

  • Project X

    ★½

  • Chronicle

    ★★★½

  • Rise of the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Avatar

    ★★★★★

  • Law Abiding Citizen

    ★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★

  • Volver

    ★★★½

  • Fantastic Four

    ★★★½

  • City of God

    ★★★★

  • Malena

    ★★★

  • American Psycho

    ★★★★½

  • Fear

    ★★★★

  • Legends of the Fall

    ★★★