Sort by
  • Madame Web

  • Lover, Stalker, Killer

  • American Nightmare

  • One More Shot

  • Destroy All Neighbors

  • The Beekeeper

    ★★★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Anyone But You

  • Round and Round

  • Merry Little Batman

  • A Biltmore Christmas

  • Urkel Saves Santa: The Movie!

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • David Holmes: The Boy Who Lived

  • The Curse

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

  • Thanksgiving

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • Mortal Kombat Legends: Cage Match

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • It's a Wonderful Knife

  • Saw X

  • V/H/S/85

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

  • A Haunting in Venice

  • When Evil Lurks

    ★★★★★

  • Quiz Lady

  • Scout's Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America

  • The Killer

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Royal Hotel

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★★★★

  • Saltburn

    ½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

  • RoboDoc: The Creation of RoboCop

    ★★★★★

  • Vacation Friends 2

  • Retribution

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★★

  • Gran Turismo

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Sharksploitation

    ★★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • The Jewel Thief

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • To Fire You Come at Last

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

  • Wham!

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★★

  • Arnold

  • Extraction 2

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • The Machine

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fast X

    ½

  • White Men Can't Jump

  • The American Gladiators Documentary

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★