Sort by

Beach has logged 18 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★½
Edit this entry  
26
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Matriculated

Matriculated

2003
×
Edit this entry  
19
A Detective Story

A Detective Story

2003
×
★½
Edit this entry  
19
Beyond

Beyond

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
World Record

World Record

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Program

Program

2003
×
★★½
Edit this entry  
19
Kid's Story

Kid's Story

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Second Renaissance Part II

The Second Renaissance Part II

2003
×
★★★★
Edit this entry  
19
The Second Renaissance Part I

The Second Renaissance Part I

2003
×
★★★½
Edit this entry  
19
Final Flight of the Osiris

Final Flight of the Osiris

2003
×
★★
Edit this entry  
16
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★
Edit this entry  
13
The Curious Case of Benjamin Button

The Curious Case of Benjamin Button

2008
×
★★
Edit this entry  
09
Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
The Inauguration of the Pleasure Dome

The Inauguration of the Pleasure Dome

1954
×
★★★★½
Edit this entry  
03
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Dune

Dune

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry