Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Fire Island

    ★★

  • Close

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Humans

    ★★

  • The Guilty

  • Halloween Kills

  • 7 Prisoners

    ★★★★

  • Private Desert

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★★