Sort by
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Crawl

    ★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Anna

    ★★½

  • Midsommar

    ★½

  • Child's Play

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Ma

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Diego Maradona

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

  • Rocketman

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • Brightburn

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • Tolkien

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Hellboy

  • Missing Link

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Kesari

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★½

  • The Curse of La Llorona

    ★★★

  • Five Feet Apart

    ★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★½

  • Dumbo

    ★★★

  • Booksmart

    ★½

  • Long Shot

    ★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Leaving Neverland

    ★★★

  • The Aftermath

    ★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Cold Pursuit

    ★★★

  • The Prodigy

    ★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Beneath Us

  • The Hole in the Ground

    ★★★★½

  • Beats

    ★★★★

  • Serenity

  • Fyre

    ★★★

  • Glass

    ★★

  • Escape Room

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★½

  • All Is True

    ★★★★

  • Vice

    ★★★

  • The Mule

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • Mary Queen of Scots

    ★★★½

  • Instant Family

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★½

  • On the Basis of Sex

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Slaughterhouse Rulez

    ★★½