Sort by
  • Black Widow

  • Luca

    ★★★★

  • Moxie

    ★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • The Half of It

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • The Platform

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Secret Obsession

    ½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Midsommar

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Murder Mystery

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★★

  • After

    ★½

  • Us

  • Good Boys

  • Booksmart

    ★★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bird Box

  • The Hate U Give

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Ocean's Eight

  • Incredibles 2

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • The Kissing Booth

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

  • Game Night

  • Black Panther

  • Hereditary

  • Fifty Shades Freed

  • Coco

  • I, Tonya

    ★★★½

  • It

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Baywatch

  • Hot Summer Nights

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Fifty Shades Darker

  • Get Out

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

  • Moana

  • Doctor Strange

  • Suicide Squad

  • Nerve

  • Finding Dory

  • Now You See Me 2

  • Zootopia

  • Dirty Grandpa

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • Room

    ★★★★

  • Paper Towns

  • Inside Out

  • Fifty Shades of Grey

  • The Interview

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1