Sort by

Becca has logged 124 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Braking for Whales

Braking for Whales

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Godmothered

Godmothered

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Fantasy Island

Fantasy Island

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Ride

Ride

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
A Bad Moms Christmas

A Bad Moms Christmas

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Why Him?

Why Him?

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Secret: Dare to Dream

The Secret: Dare to Dream

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Princess Switch

The Princess Switch

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Operation Christmas Drop

Operation Christmas Drop

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Holidate

Holidate

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
12 Dates of Christmas

12 Dates of Christmas

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
John Tucker Must Die

John Tucker Must Die

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
American Pie Presents: Girls' Rules

American Pie Presents: Girls' Rules

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The DUFF

The DUFF

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Against the Sun

Against the Sun

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Broken Hearts Gallery

The Broken Hearts Gallery

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fear

Fear

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Feed

Feed

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
After We Collided

After We Collided

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Final Girls

The Final Girls

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
American Pie

American Pie

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Fantastic Four

Fantastic Four

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
What's Your Number?

What's Your Number?

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Chemical Hearts

Chemical Hearts

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Abduction

Abduction

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Project Power

Project Power

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Corpse Bride

Corpse Bride

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Countdown

Countdown

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Work It

Work It

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Twilight

Twilight

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Desperados

Desperados

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
When We First Met

When We First Met

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry