Becca has logged 23 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
He's All That

He's All That

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Flashback

Flashback

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Swimming for Gold

Swimming for Gold

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Silk Road

Silk Road

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Cherry

Cherry

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
All My Life

All My Life

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Locked Down

Locked Down

2021
×
Read the review Edit this entry  
20
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Downfalls High

Downfalls High

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Hangover Part III

The Hangover Part III

2013
×
Read the review Edit this entry  
13
The Vow

The Vow

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Hangover Part II

The Hangover Part II

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Hangover

The Hangover

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry