RSS feed for Becca
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
Read the review Edit this entry  
20
Chasing Happiness

Chasing Happiness

2019
×
★★★★
Edit this entry  
20
Late Night

Late Night

2019
×
★★★½
Edit this entry  
29
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Edit this entry  
20
Tully

Tully

2018
×
★★★★
Edit this entry  
19
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★
Edit this entry  
13
The Hustle

The Hustle

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Wine Country

Wine Country

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Young Adult

Young Adult

2011
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Someone Great

Someone Great

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

2018
×
★★★½
Edit this entry  
02
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Thor

Thor

2011
×
★★★
Edit this entry  
30
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★★½
Edit this entry  
30
Wild Rose

Wild Rose

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Valentine's Day

Valentine's Day

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Kid Who Would Be King

The Kid Who Would Be King

2019
×
★½
Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Us

Us

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
31
The Sisterhood of the Traveling Pants

The Sisterhood of the Traveling Pants

2005
×
★★★★
Edit this entry  
31
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★★★
Edit this entry  
30
Tammy

Tammy

2014
×
★★★
Edit this entry  
29
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★½
Edit this entry  
22
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★
Edit this entry  
21
Fyre

Fyre

2019
×
★★★
Edit this entry  
14
Moana

Moana

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★★★
Edit this entry