RSS feed for Becca

Becca has watched 118 action films.

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★½

  • The Meg

    ★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • The Jurassic Games

    ½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Tomb Raider

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Thor: Ragnarok

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Ghostbusters

  • Star Trek Beyond

  • X-Men: Apocalypse

  • Captain America: Civil War

  • Deadpool

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • Spectre

  • Ant-Man

  • Jurassic World

  • Avengers: Age of Ultron

  • The Interview

  • Kingsman: The Secret Service

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

  • Big Hero 6

  • Guardians of the Galaxy

  • Maleficent

    ★★★

  • X-Men: Days of Future Past

  • The Amazing Spider-Man 2

  • Captain America: The Winter Soldier

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

  • The Hunger Games: Catching Fire

  • Thor: The Dark World

  • Kick-Ass 2

  • The World's End

  • Man of Steel

  • Star Trek Into Darkness

  • Superman: Unbound

  • Iron Man 3

    ★★★★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

  • Life of Pi

  • Skyfall

  • Taken 2

  • The Dark Knight Rises

  • The Amazing Spider-Man

  • Brave

  • The Avengers

    ★★★★½

  • 21 Jump Street

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★

  • X-Men: First Class

  • Thor

    ★★★

  • I Am Number Four

  • Scott Pilgrim vs. the World

  • Inception

  • Iron Man 2

    ★★★

  • Kick-Ass

  • Avatar

  • Inglourious Basterds