RSS feed for Becca

Becca has watched 24 music films.

  • Chasing Happiness

    ★★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Wild Rose

    ★★★★

  • Hearts Beat Loud

    ★★★½

  • Pitch Perfect 3

  • Trolls

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Taylor Swift: The 1989 World Tour - Live

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 2

  • McFly: 10th Anniversary Concert (Live At the Royal Albert Hall)

  • Pitch Perfect

    ★★★½

  • Les Misérables in Concert - The 25th Anniversary

  • Scott Pilgrim vs. the World

  • High School Musical 3: Senior Year

    ★★★★★

  • Rent: Filmed Live on Broadway

    ★★★★★

  • McFly: All the Greatest Hits

  • High School Musical 2

    ★★★★★

  • High School Musical

    ★★★★★

  • School of Rock

    ★★★★

  • Crossroads

  • Hairspray

  • Dirty Dancing

  • The Sound of Music