RSS feed for Becca

Becca has logged 14 entries for films rated ★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
Justice League

Justice League

2017
×
★★
Edit this entry  
13
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★
Edit this entry  
13
The Golden Compass

The Golden Compass

2007
×
★★
Edit this entry  
14
Everything You Want

Everything You Want

2005
×
★★
Edit this entry  
18
Her

Her

2013
×
★★
Edit this entry  
23
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★
Edit this entry  
17
12 Dates of Christmas

12 Dates of Christmas

2011
×
★★
Edit this entry  
01
Ender's Game

Ender's Game

2013
×
★★
Edit this entry  
14
Percy Jackson: Sea of Monsters

Percy Jackson: Sea of Monsters

2013
×
★★
Edit this entry  
24
Despicable Me 2

Despicable Me 2

2013
×
★★
Edit this entry  
20
The Time Traveler's Wife

The Time Traveler's Wife

2009
×
★★
Edit this entry  
09
Prime

Prime

2005
×
★★
Edit this entry  
16
Annie Hall

Annie Hall

1977
×
★★
Edit this entry  
16
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
★★
Read the review Edit this entry