• GayDate

    ½

  • Annette

    ★★★★

  • Eraserhead

    ★★★★★

  • Thirst

    ★★★★

  • Home Alone 2: Lost in New York

    ★★★

  • Paris Is Burning

    ★★★★

  • Apocalypse Now

    ★★★★

  • Tokyo Godfathers

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Hedwig and the Angry Inch

    ★★★★★

  • Kagemusha

    ★★★★★

  • Wish Dragon

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Multiple Maniacs

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Female Trouble

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★