Sort by
  • Untold: Jake Paul the Problem Child

    ★★★★½

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★

  • The Dive

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • McGREGOR FOREVER

    ★★★★½

  • The Right to Joy

    ★★★½

  • The Mother

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Afire

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Sun and Concrete

    ★★★★

  • One Last Evening

    ★★★★½

  • Operation Napoleon

    ★★½

  • The Three Investigators and The Legacy of the Dragon

    ★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Family Affairs

    ★★½

  • The Redeem Team

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Broad Peak

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Everybody Wants To Be Loved

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Hustle

    ★★★

  • Mediterranean Fever

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Hold Your Breath: The Ice Dive

    ★★★½

  • Explorer: The Last Tepui

    ★★★

  • Return to Space

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Northman

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Girl Picture

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • The Chestnut Man

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Rescue

    ★★★½

  • Torn

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Scars of Ali Boulala

    ★★★

  • Lydia

    ★★★

  • The Bubble

    ★★★½

  • The Other Side of the River

    ★★★★

  • Two Sons and a River of Blood

  • Surviving You, Always

    ★★

  • Neighbours

    ★★★★

  • The Dig

    ★★★★

  • The Forgotten Battle

    ★★★

  • The Midnight Sky

  • No Country Is An Island

    ★★★½

  • Splinters

    ★★★

  • Mr. Wild

    ★★★★½

  • Unnur

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★