• Con chi viaggi

    ★★½

  • Koza Nostra

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Fortress: Sniper's Eye

    ★½

  • Sulle nuvole

    ★★★½

  • Gli idoli delle donne

    ★★

  • 9 Bullets

    ★½

  • Dakota

    ★★½

  • I cassamortari

    ★★½

  • Eddie & Sunny

  • Rabbit Academy: Mission Eggpossible

    ★★½

  • X

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Gasoline Alley

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dark Glasses

  • Ghiaccio

    ★★★

  • The Requin

    ★½

  • Retirement Home

    ★★

  • Project Gemini

    ★★½

  • Belli ciao

    ★½

  • Me contro Te: Il film - Persi nel tempo

  • Fortress

    ★½

  • Diabolik

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Pilot. A Battle for Survival

    ★★★

  • Breaking up in Rome

    ★★

  • Promises

    ★★

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★

  • Lettera H

    ★★★

  • 3/19

    ★★

  • Red Notice

    ½

  • Nest

    ★★★

  • Eternals

    ½

  • On Our Watch

    ★★½

  • Warning

    ★★½

  • The Burning Sea

    ★★½

  • Il Migliore. Marco Pantani

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Mad Dog

    ★★½

  • Mediterraneo: The Law of the Sea

    ★★★

  • Sulla giostra

    ★½

  • Ciao Anita

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Undercover

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Margrete: Queen of the North

    ★★★

  • Heart of Champions

    ★★★

  • Another World

    ★★★½

  • Lovely Boy

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • The Accusation

    ★★★½

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

    ★★★½

  • The Blind Man Who Did Not Want to See Titanic

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★½

  • I nostri fantasmi

    ★★½

  • The Last Son

    ★★★½

  • The Catholic School

    ★★★

  • Ezio Bosso: Le cose che restano

  • Sundown

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • Atlantide

    ★★

  • Help, I Shrunk My Friends

    ★★

  • Promises

    ★★★

  • Motherly

    ★★

  • Parallel Mothers

    ★½

  • DeAndré#DeAndré - Storia di un impiegato

    ★★½

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★