RSS feed for Beka

Beka has logged 23 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★
Edit this entry  
29
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
Red Sparrow

Red Sparrow

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
Ponyo

Ponyo

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Party

The Party

2017
×
★★★½
Edit this entry  
02
When We First Met

When We First Met

2018
×
★★★
Edit this entry  
25
Game Night

Game Night

2018
×
★★★
Edit this entry  
24
The Square

The Square

2017
×
★★★★
Edit this entry  
04
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★
Edit this entry  
30
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Edit this entry  
19
The Commuter

The Commuter

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
Mary and the Witch's Flower

Mary and the Witch's Flower

2017
×
★★★★
Edit this entry  
14
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Edit this entry  
13
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Post

The Post

2017
×
★★★★
Edit this entry  
08
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
05
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★★
Edit this entry