• Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Hating Game

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Jacuzzi

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Moxie

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Together Together

    ★★★★★

  • Yearly Departed

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Mank

  • Rebecca

  • Freaky

    ★★★★

  • Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Black Is King

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • The Paley Center Salutes Parks and Recreation

  • A Parks and Recreation Special

  • No Gogó do Paulinho

    ★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Zola

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Dracula

    ½

  • My Mom is a Character 3

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • Cats

  • Bombshell

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★

  • Tiffany Haddish: Black Mitzvah

    ★★★★

  • Noelle

    ★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Deon Cole: Cole Hearted

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Can You Keep a Secret?

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • How to Build a Girl

    ★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★★★

  • Joker

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★

  • Whindersson Nunes: Adult

    ★★★★