• All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Love Hard

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Karen

    ½

  • Cinderella

    ★★

  • Dug Days

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★★½

  • He's All That

  • Sweet Girl

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • A Night With Joshua Bassett

    ★★★★

  • Ride or Die

    ★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Deadly Illusions

    ½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cherry

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Downfalls High

    ★★½

  • Music

    ½

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • Monster Hunter

  • The Prom

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Shawn Mendes: Live in Concert

    ★★★★½

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • Operation Christmas Drop

    ★★½

  • Canvas

    ★★★

  • This Is Not A Love Letter

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Rebecca

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • Unpregnant

    ★★★★